Ibrahim Tatlises pas aksidentit i drejtohet publikut duke kënduar

Ibrahim Tatlises është në gjendje të mirë shëndetësore pas aksidentit që pësoi sot në trafik.
TRT Haber ka shpërndarë disa pamje, ku shihet se si ai fillimisht këndon dhe më pas i falënderohet personave që u kujdesën për gjendjen e tij
“Gjithkush që ka thirru dhe ka pyetur, zoti qoftë i kënaqur me juve”, dëgjohet tek sa thotë Tatlises në video./21Media

Back to top button