Gili dhe Ilir Berani janë duke përjetuar çaste të lumtura për arysen se gëzimi i parë për ta, djali i madh Redoni ka kurorëzuar dashurinë e tij me fejesë me Herolinën.

Si prindër të lumtur dyshja e kanë uruar çiftin me fjalët më të mira, teksa kanë publikuar imazha të bukura nga momenti i propozimit të Redonit.

“Urime fejesa Robert e Herolina”, ka shkruar Gili poshtë fotografisë së publikuar në Facebook.

Lumturi e shëndet çiftit i ka uruar edhe Iliri.

“Me fat fejesa Robert & Herolina! Zoti ju dhasht shendet e lumturi! U gezofshi gjithmone bashke me familje e shoqeri”, ka shkruar Iliri në Facebook./21Media