"Gënjeshtër", kënga e re e Irkencit

“Gënjeshtër”, kënga e re e Irkencit

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Irkenc Hyka publikoi këngën “Gënjeshtër”. Kënga erdhi vetëm në versionin audio në YouTube. Për muzikën u përkujdes vet ai, kurse për tekstin Endrit Mumajesi (MUMA), transmeton rtv21.tv

Ky projekt është lansuar në kanalin zyrtar të “Unix Music” në YouTube dhe mbetet të shihet se si do të pritet nga publiku./21Media