Irkenci jep një lajm të bukur për ditëlindjen e tij

Sot feston ditëlindjen kantautori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka
Në këtë datë të veçantë për të, këngëtari ka zbuluar se po bëhet baba.
Në Instagram, Irkenci ka postuar një fotografi krah partneres me barkun e rrumbullakosur.
“Në këtë ditëlindje nuk mund t’i lutesha Zotit më shumë se ju të dy”, ka shkruar këngëtari krahas fotografisë e cila është pëlqyer dhe komentuar shumë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irkenc Hyka (@irkenc.hyka)

Back to top button