Iu dha lamtumira e fundit Xhevdet Pecit

Përfaqësues të pushtetit, sportit dhe qytetarë të shumtë bënë homazhe pranë arkivolit të ish-boksierit, Xhevdet Peci, i cili vdiq më 9 të këtij muaji. Varrimi u bë në fshatin e tij të lindjes Zhazhë të komunës së Mitrovicës./21Media

Back to top button