Ja kush do të jetë gjyqtari i derbit Inter-Milan

Federata e Italisë ka përzgjedhur njeriun që do ta drejtojë derbin e qytetit të Milanos

Daniele Orsato është i përzgjedhuri për të drejtuar ‘Derbi della Madonnina’ mes Interit dhe Milanit që zhvillohet të shtunën.

Dy gjigantët italian do të ballafaqohen mes vete në një orar të pazakonshëm, pasi që ndeshja do të luhet të shtunën me fillim nga ora 12:30.

Ndihmës të Orsatos do të jenë dyshja Di Fiore-Manganelli./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button