Jeta luksoze në Drenicë, Don Xhoni publikon pamje të shtëpisë dhe veturave

Rap-artisti nga Drenica, Xhonatan Isufi i njohur me emrin skenik, Don Xhoni, është në ndër emrat më të diskutuar në showbizin shqiptar.
Ai është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat në rrjete sociale dhe shpesh ndan imazhe dhe video të ndryshme.
Së fundmi, reperi në InstaStory shfaqi jetën e tij luksoze në Drenicë.
Ai ka shpërndarë një video teksa shihet shtëpia dhe veturat e tipit Range Rover dhe BMW.

Ndryshe, “Crypto” mbetet projekti i fundit muzikor nga Don Xhoni. Kënga është publikuar më 12 mars dhe deri tani ka arritur mbi 9 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button