Justin dhe Hailey po bëhen prindër për herë të parë?

1 min read

Këngëtari kanadez, Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Bieber, kanë ngritur dyshimet se së shpejti do të bëhen prindër.

Justin u kap nga kamerat gjersa kishte vendosur dorën në barkun e 24 vjeçares.

Kaq u desh që të gjithë të aludojnë për një shtatzëni të mundshme të Hailey.

Ende nuk është konfirmuar asgjë, por fotografitë e dyshes kanë bërë gjiron në rrjet.

Paraqitja e dyshes në Met Gala është e para e tyre si çift.

Kjo nuk është hera e parë që çifti ndezin rrjetin me lajme për shtatzëni të mundshme të Hailey.

Pasi u publikua kënga “Peaches”, këngëtari në një postim në Instagram referohet me “Nëna dhe babai” dhe kjo nxiti thashetheme që Hailey është në pritje të ëmbël./21Media