Kaltrina Selimi publikoi baladën “Kthema dashnin”

1 min read

 

Këngëtarja Kaltrina Selimi ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Kthema dashnin” titullohet balada e re nga Kaltrina, me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit. Orkestrimin e këngës e ka bërë Hamit Geci.

“Kthema Dashnin është kënga më e re e punuar nga kompozitori i madh Ilir Berani, të cilin e falënderoj shumë për këtë baladë që unë personalisht e kam ndjer shumë, faleminderit gjithashtu edhe shokut tim Hamit Geci për orkestrimin.Uroj të ju pelqej të giithëve”, ka shkruar këngëtarja në Instagram pas publikimit të këngës së re./21Media