Kënga kushtuar vëllait dhe kunatës “Tash jemi një”, Besiana: Gjithçka ishte befasi

Këngëtarja Besiana Behluli këngën e titulluar “Tash jemi një”, për herë të parë e këndoi në hapjen e dasmës së vëllait të saj.

E ftuar në “1 Kafe për Shpisë” tha se kjo këngë ishte si një dhuratë për çiftin, teksa shtoi se gjithçka ishte befasi.

Vëllau dhe nusja këtë këngë e dëgjuan për herë të parë gjatë hyrjes në sallën e dasmës.

Kujtojmë se, videoklipi i kësaj kënge është me pamje të dasmës, që është komentuar shumë së fundmi./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button