Këngëtari shqiptar shokon me deklaratën: Ish gruaja me la se ishte lesbike

Këngëtari i njohur shqiptar, Federik Ndoci ka ndarë shumë nga jeta e tij private.
Ai ka folur edhe për ndarjen nga bashkëshortja e tij, e parë. Ndoci ka befasuar me deklaratën ku ka thënë se ish gruaja e ka lënë se ishte lesbike.
“Pasi u bëmë me dy fëmijë, i morëm në krahë dhe vendosëm të iknim jashtë. Pastaj sa shkuam në Amerikë, ajo më tha ‘Unë dua Suzanën, jo ty”, ka thënë Ndoci në një emision televiziv në Shqipëri./21Media

Back to top button