Hande Erçel dhe Kerem Bursin çdo ditë e më shumë po komentohen në mediat turke për lidhjen e tyre.

Kerem sot feston ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga fansat e tij, por nuk ka munguar as urimi i të dashurës Hande.

”Qëndro më afër njerëzve që të bëjnë të ndihesh si diell. Urime ditëlindjen për pjesën më qesharake të jetës time, jam shumë me fat që të kam”, ka shkruar Hande në Instagram.

Ndryshe, Hande dhe Kerem janë personazhet kryesore të serialit më të ndjekur në Turqi ”Sen Çal Kapimi”, i cili më 9 qershor do të fillojë të transmetojë edhe sezonin e dytë./21Media