Këto 3 shenja të horoskopit nuk e durojnë stinën e verës

Për shumëkënd vera është sinonim i kënaqësisë.

Stina më e preferuar e vitit është vera, por për disa shenja horoskopi nuk ndodh kështu.

Për ta vapa, temperaturat e larta, insektet e ndryshme i shkaktojnë tension dhe lodhje. Ata preferojnë malin, sesa detin, festat në plazh dhe notin. Ndryshe nga disa njerëz që nuk e durojnë fare të ftohtin, disa të tjerë ndihen mirë kur moti është i freskët.

Demi

Demi e do dimrin dhe sigurinë që ai ofron, sepse kjo stinë nuk parashikon ndryshime apo paqëndrueshmëri intensive dhe të mëdha. Dhe nëse shkon në det nëse nuk mund ta shmangë, ka më shumë gjasa të zhytet vetëm për t’u freskuar dhe për të dalë menjëherë, shkruan living.al

Virgjëresha

Dimri është stina kur Virgjëresha nxjerr në pah më të mirën e saj. Në verë ajo çorganizohet dhe humbet lehtësisht vëmendjen. Kjo nuk e ndihmon atë të performojë ashtu siç dëshiron. Kur moti është më i ftohtë, kjo shenjë qëndron e fokusuar dhe ndjek orarin e saj. Vapa përfundimisht nuk është për të.

Bricjapi

Bricjapët janë plotësisht të përkushtuar ndaj punës së tyre dhe stina e verës nuk i ndihmon ata të qëndrojnë të fokusuar në synimet që kanë përcaktuar. Çdo dimër, kjo shenjë vendos qëllime dhe organizon jetën e saj. Këtë sezon Bricjapi mund t’ia dalë më së miri, ndërsa në verë, jo dhe aq.

Back to top button