Kida rrëqethet kur dëgjon këngën e saj të re

1 min read

 

Këngëtarja Orhidea Latifi-Kida, ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Kida ka paralajmëruar fansat e muzikës së saj, se kënga e re do të publikohet shumë shpejt.

Në InstaStory, këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku tregon se rrëqethet kur e dëgjon këngën e re.

Kida po shijon suksesin e këngës “Dinero”. Kjo këngë është publikuar më 3 shtator dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media