Konjufca uron myslimanët: Zoti ju bekoftë të gjithëve

1 min read

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Konjufca në një postim në Facebook, ka thënë se festat janë ditë të bukura gëzimi dhe paqeje të cilat frymëzojnë dashuri familjare, sjellin frymën e solidaritetit dhe manifestojnë vlerën e përkushtimit të patundur./21Media