Kosova në epërsi për 2-0 ndaj Qipros

Tanimë ka filluar të zhvillohet ndeshja mes dy kombëtareve tona, ku Kosova dhe Shqipëria synojnë me çdo kusht fitoren për të siguruar vendet e dyta në grupet e tyre në Ligën e Kombeve.
Kombëtarja e Kosovës po zhvillon ndeshje si vendas kundër Qipros në stadiumin “Fadil Vokrri”.
Kosova ka shënuar për 2-0 kundër Qipros.
Goli u ekzekutua nga Donat Rrudhani./21Media

Back to top button