Krasniqi uron Pavarësinë me mesazhet e Thaçit dhe Veselit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, (PDK) Memli Krasniqi ka uruar 14 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës me një video, ku përfshihen proceset dhe personazhet historike të çlirimit dhe pavarësimit të shtetit të Kosovës.
Në videon e publikuar nga Krasniqi, janë theksuar deklaratat e liderëve të PDK-së, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli./21Media

Back to top button