“Kulmi i tradhëtisë”, kënga e re e Big Mamës

 
Është publikuar në Youtube një projekti i ri muzikor i këngëtares Big Mama.
“Kulmi i tradhëtisë” titullohet kënga që vjen në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit.
Muzikën dhe tekstin e ka bërë Ilir Berani, ndërsa orkestrimin Ardian Kastrati.

Kujtojmë se Big Mama më 3 dhjetor ka nisur rrugëtimin e saj në shtëpinë e famshme “Big Brother VIP”./21Media
 

Back to top button