Konjufca: Me qeverisjen tonë mafia do t’i frikësohet prokurorisë

Konjufca: Me qeverisjen tonë mafia do t’i frikësohet prokurorisë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër Albin Kurti në tubimin në Palestrën e Sporteve në Vushtrri u zotua se do t’ia kthejë shpresën popullit të Kosovës. Theksoi se do të jepet fund krimit dhe korrupsionit./21Media