Debat mes deputetëve të LDK-së dhe VV-së

Debat mes deputetëve të LDK-së dhe VV-së

Projektligji për rimëkëmbje ekonomike nuk u miratua as në dy seanca të sotme të Kuvendit të Kosovës.

Koalicioni në pushtet nuk i siguroi votat e mjaftueshme./21Media