Kuvendi: Pozitë e opozitë përplasen për punësimet familjare (Video)

1 min read

Kuvendi i Kosovës edhe sot vazhdoi debatin parlamentar për njëqind ditëshin e Qeverisë Kurti.Deputetët e opozitës adresuan akuza të shumta për mos-përmbushje të premtimeve.Pushteti dhe opozita u përplasen edhe për çështjen e punësimeve familjare./21Media