Ky është fustani i dytë përrallor i Marigonës në dasmën e saj

1 min read

Modelja, Marigona Krasniqi dhe boksieri Robin Krasniqi po e kurërozojnë dashurinë e tyre me martesë.

Ceremonia e martesës po mbahet në Prishtinë, ku të pranishëm janë edhe shumë personalitete të njohura nga fusha e artit, televizionit e politikës.

Krahas paraqitjes së parë me vello si në përralla, Marigona po shkëlqen edhe në vellon e dytë.

Nën ritmin e tupanave Marigona së bashku me Robinin, sonte filluan sfidën më të bukur jetësore të bashkimit të tyre!/21Media