Lajm i mirë për fansat e Unikkatil, këngë të reja nga reperi

Reperi i njohur shqiptar Unikkatil, pritet që shumë shpejt të publikojë një këngë të re.
Këtë e bëri të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram, teksa i uroi ditëlindjen vëllait të tij.
Unikkatil ka thënë se e ka pyetur vëllanë e tij se çfarë donte për ditëlindje, ndërsa ai ia ka kërkuar një këngë në javën që vjen dhe disa të tjera para verës.
Unikkatil ka thënë se para verës do ta sjellë këngë të re, por do të provojë që këtë ta bëjë edhe javën që vjen.
“Qëky vëllau i em, e ka ditëlindjen sot, e e ‘veta “Çka po don me të ble?”. Tha “Nuk du kurgjo, përveç nji konge të re pi teje këtë javën që vjen, e mandena, edhe do tjera para verës se boll mo, u myten tu me shkru. Ani brother, para verës gjithçysh, amo provoj edhe këtë javë njo! Urime ditëlindjen një dhe i vetmi”, ka shkruar Unikkatil në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial)

Back to top button