Lipjan, grabitje në një pompë derivatesh

Një grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë në Lipjan në një pompë derivtesh.
Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se një burrë der isa ishte në vendin e punës, dy persona të maskuar dhe nën kërcënim i kanë grabitur 400 euro.
Rasti është raportuar rreth orës 21:33, në fshatin Poturovc të kësaj komune.
Sipas njoftimit të PK-së, rasti po hetohet./21Media

Back to top button