Loredana po ‘gatuan’ diçka të re

 
Rep-artistja Loredana Zefi nga studio ka paralajmëruar fansat se po ‘gatuan’ diçka të re për ta.
Në InstaStory, reperja ka postuar një fotografi ku shihet në një studio muzikore.
Loredana nuk ka zbuluar asgjë tjetër, mirëpo këngë të reja pritet të vijnë së shpejti nga ajo.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Loredana mbetet bashkëpunimi me reperin Don Xhon. “Gjuj për to” është publikuar më 19 nëntor të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 19 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button