”Malli”, kënga e re nga 2Ton dhe Xhavit Avdyli

1 min read

 

Rep-artisti i njohur nga Ferizaj, 2Ton, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

”Malli” mban titullin kënga e re nga 2Ton e cila është në bashkëpunim me këngëtarin Xhavit Avdyli shkruan rtv21.tv

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip./21Media