Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës.

Një 26-vjeçar është mbytur duke në plazhin e Gjirit të Lalëzit.

“Më datë 25.08.2020, rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, shtetasi Z.T., 26 vjeç, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë”, informon policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për ndriçimin e ngjarjes./oranews