Me armë në QKUK, arrestohet i dyshuari

I dyshuari është liruar me procedurë të rregullt

Është arrestuar një i dyshuar, pasi që te i njejti pas kontrollit nga policia në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, i është gjetur dhe konfiskuar një armë e llojit “Glock”, kal.9mm, me një karikator dhe 31 fishekë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button