Me këtë datë publikohet kënga e re nga Ronela Hajati

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka zbuluar sa ka finalizuar projektin e saj të ri, shkruan rtv21.tv

Ajo ka treguar se kënga titullohet “TQR” dhe do publikohet më 5 prill.

”Si t’mban kjo toke ku rri? A ke lon shpirt pa nxi? Pse t’ka sjell Zoti afer?! Nuk e di …. nuk e di” ka shkruar ndër tjera Ronela në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Back to top button