“Memorandumi” premierë në Teatrin e Ferizajt

1 min read

Sonte(28 qershor) do të jepet premiera e shfaqjes “Memorandumi” në Teatrin “Adriana” në Ferizaj.

Shfaqja nis në orën 20:00.

Sipas njoftimit kjo shfaqje do të jepet reprizë më 29 dhe 30 qershor gjithashtu, në të njëjtin orar.

“Memorandumi” është e autorit Vaclav Havel dhe me regji të Agon Myftarit./21Media