Mesut Ozil dhe Amine Gulse, aktorja shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Aktorja turke Amine Gülşe dhe ylli i futbollit Mesut Özil, janë në pritje të fëmijës së dytë. Dyshja e njohur bashkë me vajzën e tyre kanë filluar pushimet Cappadocia.
Nga atje çifti po publikojnë vazhdimisht fotografi të ndryshme, e vëmendje kanë marrë imazhet e Amines në të cilat ka shfaqur barkun e rrumbullakosur,

Çifti, i cili u martua më 7 qershor 2019, mirëpriti fëmijën e tyre të parë, Eda, më 30 mars 2020./21Media

Back to top button