Mihrije Braha feston ditëlindjen

Në famlijen e këngëtarëve të njohur, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës sot ka festë.
Mihrija sot feston ditëlindjen, këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram ku tregoi se sot ajo mbushi 55 vjet, shkruan rtv21.tv
Mihrija dhuratën më të mirë të kësaj ditëlindje e konsideron nusen e djalit të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)

 Kujtojmë se, Mihrija dhe Naimi janë të martuar prej disa vitesh si dhe janë prindër të një djali./21Media

Back to top button