Ministri Krasniqi inspekton disa markete       

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Krasniqi: Sot bëhet konfiskimi i këtyre produkteve

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, i shoqëruar nga Inspektorët e Inspektoratit të Tregut, gjatë ditës së sotme vizituan disa markete në vend për të parë nga afër sa po respektohet vendim për ndalimin e përkohshëm të vajit të  palmës, importit të djathit dhe produkteve të ngjashme me yndyrë bimore./21Media