Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti është bërë nënë për herë të parë. Kjo u bë e ditur nga vetë Lorena dhe partneri i saj, Ami Mezezi.
Dyshja janë bërë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Andreas.
“Mirë se erdhe në botë”, ka shkruar Ami poshtë fotografive të publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ami Mezezi (@amimezezi)

Kujtojmë se, Lorena në vitin 2013 ka fituar çmimin “Miss Idaho”, i cili është bërë nismë e një suksesi të madh që modelja gëzon sot./21Medi

Back to top button