Momenti kur tërmeti i zë prezantuesit në studio televizive 

Gazetarët e Korporatës Transmetuese Australiane, Michael Rowland dhe Tony Armstrong janë kapur nga kamera duke reaguar ndaj një prej tërmeteve më të fusqishme të Australisë vitet e fundit.
Prezantuesit televizivë reagojnë në studion e tyre televizive, pas tërmetit me magnitudë 5.8 të shkallës Rihter që goditi Melburnin.
“Unë kurrë nuk kam dëgjuar një tërmet këtu më parë”./21Media

Back to top button