Naimi dhe Mihrija fejojnë djalin, pamje nga festa

1 min read

Në familjen e këngëtarëve të njohur, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës sot ka festë.

Dyshja e njohur sot po fejojnë djalin e tyre të vetëm dhe për këtë festë kanë mbledhur familjarët dhe shoqërinë, duke mos munguar edhe disa fytyra publike.

Në rrjetet sociale tashmë janë publikuar disa fotografi nga festa që Naimi dhe Mihrja kanë organizuar për fejesën e Platorit./21Media