NATO dhe Ballkani: Rritet ndikimi për sigurinë rajonale

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Ndikimi në sigurinë rajonale i anëtarësimit të Malit të Zi në NATO

Anëtarësimi i Malit të Zi në Aleancën Veri-Atlantike do të tregonte që gjërat kanë filluar të lëvizin në drejtim të duhur, u vlerësua në konferencën me temë “NATO dhe Ballkani Perëndimor: Ndikimi në sigurinë rajonale i anëtarësimit të Malit të Zi./21Media