Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka fyer, kanosur dhe sulmuar zyrtarët policor.

Rasti ka ndodhur në rrugën “12 Qershori” në Ferizaj, më datë 17.02.2021.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media