“NEPTUN”-i hap dyqan edhe në Vushtrri

Hapja – nesër në orën  10:00

Rrjeti më i madh i pajisjeve elektronike në Kosovë, NEPTUN, tani me dyqan edhe në Vushtrri. Hapja  e këtij dyqani do të behët nesër,  ndërsa qytetarët  do të kenë mundësi të përfitojnë  nga ofertat e shumëta që  do të jenë më 12 dhe 13 prill./21Media

 

Back to top button