Nesër mot me diell dhe vranësira

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës​​​​​​​​​​​​​ ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet
10-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

“Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-9 m/s”,  thuhet në njoftimin e IHMK-së./21Media