Ngjarjet e planifikuara per diten e sotme në vend

Ngjarjet e planifikuara per diten e sotme në vend

Qeveria e Kosovës mban mbledhjen e radhës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 9:00)

Autoriteti Kosovar i Konkurrencës mban konferencë për media lidhur me monitorimin e çmimeve për testimet për Covid-19. (Objekti i ish-bankës së Lubjanës, ora 10:00)

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi viziton komunën e Podujevës. (Objekti e Komunës së Podujevës, ora 10:30)