Nimani thotë se Qeveria është ‘barrikaduar’ e nuk po i merr parasysh propozimet

Anëtari i Këshillit Grevist, Zenun Nimani në “21 Drejtpërdrejt” të RTV21 ka thënë se Qeveria s’po ofron ndonjë ofertë për grevën në arsim.

Nimani tha se mund të ketë tentime që SBASHK-u të përçahet.

Por, sa i përket propozimeve të SBASHK-ut ndaj Qeverisë, Nimani tha se Qeveria është “barrikaduar” dhe s’po i merr parasysh propozimet./21Media

Back to top button