Nis takimi i ambasadorit Delawie me deputetët e PDK-së

Diskutohet për demarkacionin

Ka nisur takimi i ambasadorit të SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie me disa deputetë të PDK, shkruan rtv21.tv

Burime të RTV21 raportojnë se të pranishëm në këtë takim janë edhe deputetët, Shaip Muja, Shukri Buja dhe deputetja e Partisë së Drejtësisë, Labinote Demaj.

Kujtojmë se sot po ashtu Delawie është takuar me deputetët e LDK-së./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button