Takimi Kurti-Mustafa

Takimi Kurti-Mustafa

Ka filluar takimi në mes të kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa në përpjekje për të formuar koalicionin bashkëqeverisës.

Ndonëse ishte thënë se takim do të jenë të pranishëm ambasadorët e shteteve të QUINT-it, deri më tani ata nuk janë parë në ambientet e Kuvendit të Kosovës.