Një 19-vjeçar u mbyt në një rezervuar në Kukës. Ngjarja ndodhi në fshatin Novosej.

“Dyshohet se është mbytur duke u larë në rezervuar shtetasi S.B., rreth 19 vjeç”, njoftoi policia.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor./oranews