Polica ka bërë të ditur se dje një femër kosovare nga Leposaviqi ka informuar se është sulmuar fizikisht nga një burrë kosovar.

”Ngjarja ka ndodhur në orën 21:12 dhe nuk raportohet për lëndime”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Pasi që i dyshuari ishte në gjendje të dehur, me vendim të prokurorit, i njëjti do të intervistohet pas këndelljës./21Media