Një fotografi e veçantë e Gilit me djalin dhe renë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja, Fevzije Konushevci-Berani, e njohur si Gili ka tri ditë që e ka bërë të ditur fejesën e djalit të saj të madh, Robertit së bashku me të dashurën e tij, Herolinën.

Çifti i ri fejesën e kanë bërë në Maldive dhe menjëherë pasi janë kthyer nga atje kanë dalur së bashku me Gilin për të festuar.

Këngëtarja për ndjekësit e saj në Instagram, së fundmi ka ndarë një fotografi së bashku me të çiftin e ri.

Kujtojmë që, Gili dhe Ilir Berani  janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy djemë, Robertin dhe Redonin./21Media