Një zyrtar i KEDS-it bie nga një lartësi prej 3 metra

Dje një zyrtar i KEDS-it nga Suhareka është rrëzuar nga një lartësi rreth 3 metra dhe ka pësuar lëndime trupore.
Sipas policisë viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë./21Media

Back to top button