Nora Istrefi: Më e fortë vetëm

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja Nora Istrefi e cila ka kohë që i ka dhënë fund martesës disavjeçare me këngëtarin Robert Berisha, duke se ka dhënë një mesazh në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës.

“Më e fortë vetëm”, ka shkruar këngëtarja Nora Istrefi krahas fotografive të cilat janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat e saj.

Sa i përketë muzikës, kujtojmë që, në janar Nora Istrefi i ka publikuar në versionin akustik disa nga hitet e saj./21Media