Nuk i shpëtuan problemeve, ndahet çifti i njohur turk

Pas një martese katër vjeçare aktori turk, Ibrahim Çelikkol është ndarë nga bashkëshortja e tij Mihre Çelikkolm, shkruan rtv21.tv

Çifti, në vitin 2019 janë bërë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Ali.

Sipas mediave turke, çifti ka kaluar muaj të tërë duke u përpjekur shumë për të shpëtuar martesën e tyre.  Ibrahimi dhe Mihre vendosën të ndaheshin me marrëveshje./21Media 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button